دوشنبه 02 اردیبهشت ماه 1398
  نحوه اعمال بسته‌های تشویقی مشترکان کشاورزی همکار با صنعت برق در تابستان

مدیر دفتر مدیریت مصرف توانیر تشریح کرد:

نحوه اعمال بسته‌های تشویقی مشترکان کشاورزی همکار با صنعت برق در تابستان

در مناطق گرمسیری تا سقف 300 کیلووات ‌ساعت و در مناطق غیرگرمسیری تا سقف 150 کیلووات ‌ساعت مشمول دریافت تخفیف قرار می‌گیرند.

مدیر دفتر مدیریت مصرف شرکت مادر تخصصی مدیریت تولید، انتقال و توزیع نیروی برق ایران (توانیر) نحوه اعمال بسته‌های تشویقی ویژه مشترکان کشاورزی را که در تابستان امسال برای مدیریت مصرف با این شرکت همکاری کنند، تشریح کرد                                            .

مهندس "علیرضا احمدی‌یزدی" در گفت‌وگو با پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون)، اظهار داشت: براساس پیشنهادهای دفتر مدیریت مصرف توانیر، شرایط همکاری و پرداخت مشوق به مشترکان کشاورزی برای تابستان سال‌جاری آسان‌تر شده است                                     .

وی افزود: در تابستان سال گذشته اگر هر مشترک بخش کشاورزی درمجموع 30 روز و هر روز به‌مدت چهار ساعت در اوج بار با صنعت برق همکاری می‌کرد، در 20 ساعت دیگر به‌صورت رایگان از برق برخوردار می‌شد اما امسال اگر مشترکان حتی یک هفته با صنعت برق همکاری کنند، متناسب با آن پاداش همکاری دریافت می‌کنند                                                                .              

وی اظهار داشت: اگر میزان همکاری مشترکان کشاورزی از یک هفته بیشتر شد، با ضرایبی پاداش همکاری افزایش می‌یابد که این ضریب حداکثر تا 200 درصد پیش‌بینی شده است.

مدیر دفتر مدیریت مصرف شرکت توانیر با بیان اینکه براساس دستورالعمل سال گذشته، مشترکان کشاورزی با مصرف برق تا سقف 50 کیلووات ‌ساعت مشمول دریافت تخفیف همکاری شدند، گفت: با باز خوردهای گرفته ‌شده از آن، این سقف برای برخی مناطق کشور به‌ویژه مناطق گرمسیری پایین بوده که امسال این رقم متناسب با مناطق افزایش یافته است به‌طوری که در مناطق گرمسیری تا سقف 300 کیلووات‌ساعت و در مناطق غیرگرمسیری تا سقف 150 کیلووات ‌ساعت مشمول دریافت تخفیف قرار می‌گیرند.

وی افزود: همچنین در صورت همکاری مشترکان در مردادماه، مقدار 20 درصد به پاداش همکاری افزوده می شود                                 .

وی میزان مصرف برق بخش کشاورزی را حدود 16.5 درصد برق مصرفی کل کشور عنوان کرد و گفت: هم‌اکنون حدود 350 هزار مشترک کشاورزی داریم

 

ورود |عضويت
  كاربران بر خط  
 
كاربران فعال بازديد كنندگان فعال :
Visitors بازديد ها: 31
Members اعضاء: 0
مجموع كاربران مجموع: 31

بازديد ها بازديد ها :  
Visitors بازديد هاي كل: 649119
Visitors بازديد هاي امروز: 175
Visitors بازديد هاي ديروز: 631
Copyright (c) 1398/02/02 پرتال مديريت جهاد كشاورزی شهرستان برخوار
پرتال سازمان جهاد کشاورزی استان اصفهان
Ariana Informatics Group - گروه داده ورزي آريانا